еМагазин

Tag : тенисер

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Ѓорги Поповски, најубав помеѓу тенисерите и најмаркантен помеѓу моделите 

Редакција
Кога ќе ги погледнете неговите фотографии имате чувство дека ова момче доаѓа од друго време заради неговата аристократска  убавина. Ѓорѓи Поповски слободно може да го...