еМагазин

Tag : Тина Мицковска

Бизнис

Кристијан Стаменов нов в.д. директор на ЈУ “Зоолошка градина“ – Скопје

Редакција
Градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска го назначи Кристијан Стаменов за нов вршител на должноста директор на ЈУ „Зоолошка градина“ на Град Скопје, откако претходниот...