еМагазин

Tag : Том Хенкс

Забава ТОП СТОРИИ

Том Хенкс и сопругата првите филмски ѕвезди заразени од корона вирусот

Редакција
Актерот Том Хенкс и неговата сопруга, актерката Рита Вилсон се заболени од корона вирусот, објави Си-ен-ен. Хенкс соопштил дека тој и неговата сопруга биле во...