еМагазин

Tag : топ модел

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Македонскиот топ-модел Павле Николовски го освои Балканот

Редакција
Еден од нашите најуспешни македонски модели Павле Николовски повторно ја потврди својата успешна кариера благодарение на неговите ангажмани во Босна и Херцеговина. Токму таму беше...