еМагазин

Tag : топол

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Деца од ОУ Ѓоргија Пулевски донираа пари за топол оброк за нивните врсници кои неможат да си го дозволат

Редакција
Од „Проект Среќа“ на нивната Фејсбук страна информираа дека деца и наставниците од четврто до трето одделение од основното училиште Ѓоргија Пулевски во скопски Аеродром, донирале...