еМагазин

Tag : Трауматологија

Македонија

Ортопедија си ги врати старите простории од Жан Митрев во ГОБ „8 Септември“

Редакција
Во Градската општа болница „8 Септември“ се отвори новиот оддел за трауматологија кој располага со вкупно 22 болнички и 2 операциони сали во кои годишно...