еМагазин

Tag : тригодишник

Локално

Тешко повредено петгодишно дете откако тригодишник спуштил рачна кочница на возило

Никола Осило
На 26.09.2019 во 19.15 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Комплексот клиники „Мајка Тереза“ било донесено петгодишно дете од Скопје со тешки телесни...