еМагазин

Tag : твитер-профил

ЖИВОТ

Филипче остана без Твитер-профил

Редакција
Твитер профилот на министерот за здравство Венко Филипче, од вчера наутро е блокиран. Според Министерство за здравство причината е што ненамерно при логирање бил внесен...