еМагазин

Tag : Њу Џерси

Македонија

Иванов во Њу Џерси: Конечната одговорност е на македонските граѓани

Редакција
Од нас зависи дали ќе ја сочуваме одлуката од првиот референдум за Република Македонија во која ќе бидеме свои на своето или правно ќе се...