еМагазин

Tag : Љубица Јанчева

Македонија ТОП СТОРИИ

Муцунски го осуди оштетувањето на автомобилот на Јанчева: „Во нашата општина ова не смее да се случува“

Редакција
Како градоначалник на Општина Аеродром и како граѓанин, пред сè, го осудувам вандалскиот чин кон госпоѓа Љубица Јанчева. Во нашата општина ова не смее да...
Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Со пурпена запечатен автомобилот на поранешната претседателка на Советот на Град Скопје од СДСМ, Јанчева

Редакција
Со пурпена е запечатен и оштетен автомобилот на Љубица Јанчева, поранешната претседателка на Советот на Град Скопје, кадар на СДСМ.   “Вака ли мои сограѓани...