еМагазин

Tag : Уларци

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Приведени три лица од фабрика за канабис во кочанско, запленети над шест килограми дрога

Редакција
Приведени се три лица, а запленети се и над шест килограми марихуана произведена во фабрика за канабис во село Уларци, кочанско, која неовластено била изнесена...