еМагазин

Tag : унбиство

Локално ТОП СТОРИИ

Во Гостивар убиено 28-годишно момче, го застрелале во глава

Редакција
Едно лице починало од повреди нанесени од огнено оружје вечерва во центарот на Гостивар. Според првичните информации се работи за убиство на кое му претходела...