еМагазин

Tag : Љупчо Пренџов

Македонија ТОП СТОРИИ

Системските пропусти за државјанството на Онишченко, државна тајна

Редакција
Со оглед на доверливоста на информациите, од Агенцијата за национална безбедност (АНБ) не информираа за определени системски пропусти и со дел од законските решенија во...