еМагазин

Tag : Зарко Милошевски

Македонија ТОП СТОРИИ

Системските пропусти за државјанството на Онишченко, државна тајна

Редакција
Со оглед на доверливоста на информациите, од Агенцијата за национална безбедност (АНБ) не информираа за определени системски пропусти и со дел од законските решенија во...
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Кој е Зарко Милошевски, новиот директор на Агенцијата за национална безбедност

Редакција
Зарко Милошевски е новиот директор на Агенцијата за национална безбедност (АНБ). ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Зарко Милошевски e нов директор на Агенцијата за национална безбедност Тој доаѓа...
Македонија ТОП СТОРИИ

Зарко Милошевски e нов директор на Агенцијата за национална безбедност

Редакција
Владата на денешната седница го назначи Зарко Милошевски за нов директор на Агенцијата за национална безбедност. Милошевски на позицијата директор доаѓа од позиција на помошник...