еМагазин

Tag : уплати

Бизнис

Вработените во Пошта загрижени од состојбата по пропаѓањето на „Еуростандард банка“: 2.300 вработени стравуваат за иднината

Редакција
Синдикатот на Пошта изразува загриженост од состојбата во работењето на комапнијата, особено по прекинот на работењето на платниот промет во 330 поштенски единици, и бара...