еМагазин

Tag : Управа за финансиско разунавање

Бизнис ТОП СТОРИИ

Управата за финансиско разузнавање распиша тендер за набавка на три возила

Редакција
Управата за финансиско разузнавање – Министерство за финансии распиша тендер за набавка на три патнички моторни возила. Се бараат две возила седан или хеџбек и...