еМагазин

Tag : Управа за заштита на културното наследство

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Оне.Вип“ го доби тендерот на Управата за заштита на културното наследство за набавка на мобилна телефонија вреден 42.000 евра

Редакција
Управата за заштита на културното наследство по распишаниот тендер за набавка на мобилни комуникациски услуги склучи договор со друштвото за комуникациски услуги „Оне.Вип“ ДООЕЛ Скопје....