еМагазин

Tag : Вис

Локално ТОП СТОРИИ

Изгоре регионалната телевизија „ВИС“ во Струмица, тројца пожарникари повредени

Редакција
Синоќа околу 2 часот во пожар изгореа просториите на регионалната телевизија „ВИС“ во Струмица, а зафатени се и простории на еден текстилен погон и Социјалниот...