еМагазин

Tag : Вишото обвинителство

Македонија ТОП СТОРИИ

Рашковски нуди половина милион евра за да излезе од притвор, Вишото обвинителство прифаќа

Редакција
Вишото јавно обвинителство Скопје предлага да се прифати понудената гаранција во висина од околу 500 илјади евра на Драги Рашковски за да излезе од притвор....