еМагазин

Tag : Владивосток

Свет

(Видео) Ким Јонг Ун го изненади светот со нов стајлинг на средбата со Путин

Редакција
Рускиот претседател Владимир Путин во Владивосток се сретна со лидерот на Северна Кореја, Ким Јонг Ун. Ова е прва посета на Ким на Русија и...