еМагазин

Tag : влда

Бизнис ТОП СТОРИИ

Ќе останат ли Скопјани без јавен превоз: Арсовска вели дека Владата има долг кон ЈСП, од таму демантираат

Редакција
Владата соопшти дека најостро ги отфрла обвинувањата за каков било нејзин долг кон Јавното сообраќајно претпријатие „Скопје“ (ЈСП), како што обвинува раководството на претпријатието и...