еМагазин

Tag : влијателност

ЖИВОТ

Научникот Иван Грозданов не отиде на прием кај Царовска: Политичарите на многу начини ја одмагаат, па и ја згаснуваат науката

Редакција
Научникот Иван Грозданов не одговорил на поканата на министерката Мила Царовска за прием на шестмината научници кои се дел од 2% најцитирани и највлијателни научници...