еМагазин

Tag : ВМРОДПМНЕ

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Блеф или ризична игра: Која албанска партија ќе коалицира со ВМРО-ДПМНЕ?

Редакција
Колку и да звучи победоносен резултатот од референдумот и одбивањето да се прифати Преспанскиот договор, што рака на срце е демократско право на секој македонски...