еМагазин

Tag : Водњанска

Локално

Напaдната жена на „Водњанска“

Редакција
На 27.11.2019 во 20.00 часот во СВР Скопје, М.С.М.(74) од Скопје пријавила дека околу 15.45 часот на ул.„Водњанска“, по претходна расправија, била физички нападната од...