еМагазин

Tag : вонбрачна заедница

Локално ТОП СТОРИИ

Татко осомничен за полов напад врз 12-годишно девојче

Редакција
Јавен обвинител од Основното јавно обвинителство Скопје донесе Наредба за спроведување истражна постапка против лице осомничено дека сторило кривично дело – Полов напад врз дете...