еМагазин

Tag : Zan Mitrev Clinic

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

Малата Теодора родена со тежина од само 800 грама успешно закрепна и си замина дома

Никола Осило
Предвременото породување станува се почеста појава во нашата земја, но за разлика од порано кога ризикот за ваквите бебиња беше огромен, сега со професионалниот капацитет...