еМагазин

Tag : зеколи

Македонија

Зеколи за изјавата на Заев: „Седи во мерцедесот на Грујо, се фали со проекти на Грујо и вика „завидлизам“

Редакција
Изјавата на премиерот Зоран Заев дека нема заевизам, туку завидлизам стана хит на социјалните мрежи. За истата твитеше и политичкиот аналитичар и колумнист Арсим Зеколи: