еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер ја „подбра“ Владата за 2 јануари: „Роди ме мајко без совест, фрли ме во администрација“

Голем број реакции на социјалните мрежи предизвика одлуката на Владата да го прогласи за неработен ден 2 јануари за вработените во јавната администрација и да препорача тоа да го прифати и приватниот сектор.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Почна кампањата за референдумот: Заев го поврза со гласањето за независноста на 8 септември 1991 година

Никола Осило

Се што треба да знаете за алергија на храна

Никола Осило

Судбината на Груевски во рацете на „лошото момче“ Виктор Орбан

Никола Осило