еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Твитер „полуде“ за тендерот во АЕК: „Го срушивме режимот со пенкало со циркони!“

Голем број реакции на социјалните мрежи има по веста за тендерот во Агенцијата за електронски комуникации во кој меѓу другото се бараат пенкала со циркони.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Министерството за правда вработува девет лица, плата до 28.302 денари

Никола Осило

„Тепачка“ за акциите на „Алкалоид“ и „Комерцијална банка“ пред исплата на дивидендата

Никола Осило

Кривична пријава за „Андон Ќосето“: Преку Фејсбук му се заканувал на премиерот Зоран Заев

Никола Осило