еМагазин
Image default
ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

(Видео) Дарко Панчев: Градот го уништивме, дајте барем Водно да го спасиме

Еден од најдобрите македонски фудбалери и воопшто спортисти во Македонија се вклучи во кампањата против изградбата на гасовод на Водно и преку видео порака побара да се спаси планината.

“Значи Градот што не го спасивме, не го спасивме, обратно го уништивме, него дајте барем да го спасиме Водно”

DARKO PANCHEV дајте барем да го спасиме Водно #НеНизВодно #JoNëpërVodno #VodnoÜzerindenOlmaz #ГоСакамВодно #EDuaVodno #OnuSeviyorumVodno

DARKO PANCHEV "Значи Градот што не го спасивме, не го спасивме, обратно го уништивме, него дајте барем да го спасиме Водно" #НеНизВодно #JoNëpërVodno #VodnoÜzerindenOlmaz #ГоСакамВодно #EDuaVodno #OnuSeviyorumVodno

Posted by Go Sakam Vodno / Го Сакам Водно on Понеделник, 27 август 2018

Видео/Фото: Го сакам Водно/N1TV

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заев почна да го користи името Република Северна Македонија

Редакција

Ниту еден патник од авионот за Финска го нема во македонската база на позитивни случаи на Ковид-19

Редакција

Дарко Поп Ацев за неговиот брат шампионот Евгениј: Успех недоволен за да има барем некаква помош од државата

Редакција