еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

Во среде изборна кампања веб страната на ДИК не работи

Во среде изборна кампања за нов претседател на државата, веб страницата на Државната изборна комисија (ДИК) веќе неколку дена не функционира.

Доколку ја отворите истата ќе видите дека се реконструира.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пет отсто повисоки плати за вработените на Медицинскиот факултет при УКИМ

Никола Осило

Коста Митровски веќе не е главен извршен директор на УНИ Банка

Никола Осило

Мицкоски за писмото од кумановската група: Осудениците од Диво Насеље му слугуваат на Заев за да добијат помала казна

Редакција