еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

Загрижувачки настан: Група малолетнички тепале 14-годишно девојче во Скопје

На 02.10.2019 во 21.00 часот во СВР Скопје, К.О.(45) од Скопје пријавил дека околу 13.30 часот на ул.„Цветан Димов“ неговата 14-годишна ќерка била физички нападната од група девојчиња на возраст од околу 14 години, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот градоначалник на Охрид ќе се бира на избори

Редакција

Исчезна жена од Психијатарската болница Бардовци

Никола Осило

Вооружени разбојници ја ограбиле „Халк банка“ на Качанички пат

Редакција