еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Започнаа Orange Days во Кредисимо!

Во пречек на Black Friday, еден од најголемите шопинг-празници како во светот, така и во Македонија, водечката компанија за брзи кредити – Credissimo, организира специјална промоција за сите шопингхоличари!

Од 25.11.2019 до 29.11.2019, секој брз кредит Кредисимо плус до 80 000 денари е со 50% попуст* на трошоците! Ова е вистинска шанса за секој што сака да ги искористи големите попусти кои ги носи Black Friday. Пречекај ги големите намалувања со полн џеб и без грижи, со помошта на Credissimo, a само сега искористи ја специјалната понуда за 50% попуст на трошоците за кредит на рати до 80 000 ден.!

* Промотивните услови за 50% попуст важат за вкупните административни трошоци за целиот период на бараниот кредит, за секој кредит Credissimo плус до 80 000 денари, одобрен во периодот од 25.11.2019 до 29.11.2019 година. По времето на промоцијата, кредитниот производ Credissimo плус се одобрува со специјални услови за попуст и не ќе може да се користат други промоции и поволности за намалување на трошоците. Кредитните барања се одобруваат согласно ОУ на ФД КРЕДИСИМО ДООЕЛ Скопје.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ученици од Скопје и Кочани добија стипендиите за школување во гимназијата „Нова“

Редакција

ЕВН наградена за унапредување на човековите права во бизнисот

Редакција

Започна 12. издание на лидер-проект: Врвна програма за бизнис и претприемништво

Редакција