еМагазин
Image default
Локално

Жена од Росоман по расправија со сопругот, го избодела со нож

Полицајци од ОВР Kавадарци ја лишиле од слобода И.М.(27) од Росоман .

-Таа по претходна вербална расправија со остар предмет нанела повреда на нејзиниот 32-годишен сопруг.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок, соопшти МВР.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец баран со потерница приведен во Струга

Редакција

Излегол од автомобил и му го застрелал кучето

Редакција

Го претепале на улица „Нов живот“

Редакција