еМагазин
Image default
Да помогнеме ТОП СТОРИИ

Да и помогнеме на Дијана во нејзината битка со ретка болест

Дијана Трипуновска од Маврови Анови боледува од ретка болест која го напаѓа нејзиниот вид и центарот за движење и рамнотежа.

Таа има потреба од голема сума на пари за терапија, па доколку сте во можност донирајте.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кој е најголем акционер во Комерцијална банка

Редакција

(Фото) Скопје ќе го добие првиот Retail Park во јуни

Редакција

Викендов нестабилно и посвежо време

Редакција