еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

Мајка си ги нападнала двете малолетни деца, случајот го пријавил таткото

Од Министерството за внатрешни работи информираа дека на 10.06.2024 во 12:00 часот во СВР Скопје, 44-годишен маж од Скопје пријавил дека на подрачјето на Чаир, неговата поранешна сопруга А.М. физички ги нападнала нивните два малолетни сина.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец имал 4 милиони евра бруто-доход во 2021 година, најмладиот милионер има 8, а најстариот 96 години

Редакција

Општина Охрид вработува десет лица, плата до 33.420 денари

Редакција

(Галерија) Отворен „Заливот на пингвините“ во скопската Зоолошка градина

Редакција