еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Агенција за странски инвестиции и промоција на извозот ќе потроши 4 милиони денари за авионски карти

Агенција за странски инвестиции и промоција на извозот на Република Македонија купува авионски билети.

Проценета вредност на договорот, кој е објавен на Електронскиот систем за јавни набавки без ДДВ е 4.000.000 милиони денари.

Целиот оглас, ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Премиерот Заев го поправи вицепремиерот Анѓушев откако кажа Република Македонија

Никола Осило

(Видео) Путин ја претстави подморницата што може да предизвика нуклеарно цунами

Никола Осило

ЕДС го доби тендерот на МЕПСО за набавка на струја вреден 425.000 евра

Никола Осило