еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Народна банка купува возила

Народна банка на Република Македонија купува возила.

Проценета вредност на договорот, кој е објавен на Електронскиот систем за јавни набавки без ДДВ изнесува  3.534.960 денари.

Целиот оглас, ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Одбиен предлогот за условен отпуст на Зоран Милески – Кичеец

Редакција

Стопанска банка Скопје во првите три месеци ја зголемила добивката за 30%

Редакција

За плати на Управниот одбор на Централна кооперативна банка лани исплатени 8,5 милиони денари бруто

Редакција