еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

Биди и ти еко-херојот на Timberland!

Овој викенд Timberland Македонија ќе им овозможи на своите потрошувачи да партиципираат заедно со својот омилен бренд во глобалната кампања “Nature Needs Heroes” преку различни активности, попусти и изненадувања во двете продажни места на брендот.

На природата и се потребни херои, а тоа сме ние!

Како дел од настанот “Nature Needs Heroes” на 16-ти ноември (сабота) во продавницата во Skopje City Mall, купувачите покрај можноста да уживаат во топол чај, печени костени, поволности при купувањето и персонализирано маички/дуксери, ќе можат и да ги остават своите стари тимберлендки во кутиите за рециклирање и да добијат попуст од 25% за купување на нов пар #ЖолтиЧизми!

Викендов уживајте во попустот од -20% на целата колекција, а во сабота се гледаме во продавницата Timberlad во Скопје City mall.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МВР откри мултимилионски криминал: Кривични пријави за 12 лица – стечајни управници, инспектори, управители, банкари..

Никола Осило

Македонската берза се „штити“ од корона вирусот: Од утре се менуваат ценовните ограничувања при тргувањето

Редакција

СЗО ги повика сите земји да гo засилат тестирањето за корона вирусот

Редакција