еМагазин
Image default
Бизнис

Дејан Левески нов управител на ОИЛКО

Од ОИЛКО КДА Скопје преку Македонската берза информираат дека Дејан Левески е назначен за нов управител на Друштвото .

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Топ пет највисоки просечни плати: Програмерите убедливо на врвот

Редакција

Продадени четири блока акции од „Алкалоид“ за 321.000 евра

Редакција

Дизелот поевтинува за два денари, цената на бензините останува иста

Редакција