еМагазин
Да помогнеме

Дедо изгубил внук, детето е во Полициска станица во Прилеп се бараат родителите

На социјалните мрежи се шири апел за пронаоѓање на дедотот или на родителите на дете од Валандово, кое се изгубило во Прилеп.

„Пронајдено е мало дете Марин од Валандово, дошло на Пиво фест со дедо му, но очигледно дека се изгубиле.Детето моментално е во полициска станица во Прилеп. Споделувајте да се најде дедото или родителите“, се вели во апелот на социјалните мрежи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Итно и е потребно лекување: Софи има 22 месеци и веќе е оперирана од високомалиген тумор

Редакција

Хотел Македонија-Макоил од Стар Дојран повторно понуди бесплатно сместување за деца со посебни потреби и социјално загорозени деца

Апел: На Стоимен Стоилов му треба помош да ја преброди зимата

Никола Осило