еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Доктор Чадиковски: Ако сте прележале Ковид-19, отстапете ја вакцината на некој што нема антитела

Докторот Владимир Чадиковски на Твитер ги повика тие што прележале Ковид-19 да ја отстапат вакцината за тие што немаат антитела.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Доктор Чадиковски: Вакцината „АстраЗенека“ имала компликации, дали знаете вијаграта колку има, а цела Македонија ја користи

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вработена во Домот за доенчиња и мали деца во Битола во алкохолизирана состојба, врзала едно од децата за кревет

Редакција

На Попова Шапка 88 сантиметри снег, во Маврово 49

Редакција

Комеморација за Мирко Попов во Македонска филхармонија, во петок на 5. април

Редакција