еМагазин
Image default
Локално

Двајца малолетници физички нападнати на булеварот Кузман Јосифовски Питу

На 16.01.2019 година во 23.20 часот во Полициската станица Центар, В.И.(52) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 22.30 часот на булеварот „Кузман Јосифовски-Питу“ физички биле нападнати две момчиња на возраст од 16 години од неколку лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со пиштол ограбен таксист на „Илинденска“

Никола Осило

Уапсени седум танчерки и сопственикот на кафана во тетовско Боговиње

Никола Осило

ЈСП „Скопје“ ги демантира објавите за натепани патници од страна на возачи и контролори

Редакција