еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Елена Ристеска ги поздрави фановите со секси-фотка од Мајами

Една од најпознатите македонски поп пејачки Елена Ристеска отпатува во Мајами од каде што своите фејсбук-фанови ги поздрави со фотографија во бикини од Мајами бич.

„На некои места се чувствуваш како дома“, напиша Ристеска.

Фото: Фејсбук/Елена Ристеска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Мадона за првпат се огласи по хоспитализацијата поради бактериска инфекција

Редакција

Видео-хроника од викенд деновите на „МакеДокс“

Редакција

(Видео) Најдобрите моменти од црвениот тепих на отварањето на „Берлинале“

Редакција