еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Каролина Гочева секси и отмено во нова фото-сесија за „Манго“

Една од најпознатите македонски пејачки Каролина Гочева на својот Фејсбук профил објави серија фотографии од новата фото-сесија во креации на Fashion Group Macedonia & Mango (Фешн груп и Манго).

Гочева покажа дека истовремено може да изгледа секси и отмено.

Фотографиите се на Ани и Дими, за стајлингот се погрижи Алмир Мили, за шминката Васе Доковски, а за фризурата Јасмина Костиќ – студио „Арт“.

Фото: Фејсбук/Каролина Гочева

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Заев се сретна со американскиот потпретседател Пенс: САД дава силна подршка на Договорот од Преспа

Редакција

Ги убедија ли Меркел, Курц и Столтенберг граѓаните да излезат на референдум

Редакција

Кој е Сафет Кадрии, еден од судиите кој одлучи Јанева да оди во куќен притвор

Редакција