еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Лила Филиповска разголена од кревет ги поздрави фановите од Солун

Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска викендов со фотографија од кревет ги поздрави своите фанови на Инстаграм од Солун.

Како и секогаш, Лила изгледа прекрасно.

Фото: Лила Филиповска/Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Песна посветена на Македонија: Слушнете ја „Ѓердан“ на Васил Гарванлиев

Редакција

(Видео) Тамара со прекрасен настап заслужено се пласира во финалето на Евровизија

Никола Осило

(Фото) Новото вечно почивалиште на Тоше ќе биде готово до јуни, еве како ќе изгледа

Редакција