еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Македонски убавици во бикини

Познати македонски пејачки и манекенки и годинава ги почестија своите фанови со фотографии од летните одмори на кои можат да се видат нивните прекрасни тела во бикини. Во оваа прилика ви пренесуваме дел од фотогафиите што ги објавија пејачките Викторија Лоба и Елена Ристеска, манекенката Марјана Станојковска и водителката Лила Филиповска.

Фото: Инстаграм/Фејсбук/Лоба/Ристеска/Станојковска/Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сиромашната Македонија ќе продолжи да плаќа за канцеларии на поранешните претседатели Иванов и Црвенковски

Редакција

Проф. Трајковски за Омикрон сојот: Вакцинирање со трета доза на постарите, а особено на тие вакцинирани со кинеските вакцини

Редакција

(Фото) Пендаровски го испрати Иванов од Вила Водно

Редакција