еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Рита Ора во во супер секси издание го „полуде“ Инстаграм

Една од најпознатите поп-пејачки Рита Ора, која доаѓа од Англија, но има потекло од Косово не престанува да ги изненадува своите фанови на Инстаграм со објава на разголени фотографии кои го истакнуваат нејзиниот сексипил и прекрасно тело.

Ора покажа дека изгледа заводливо и без шминка.

Фото: Инстаграм/Рита Ора

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Актерите Гораст Цветковски и Сашко Коцев како Дедо Мраз и Елф ги посетија децата на нивните пријатели

Редакција

Денеска започнува „Skopje Wine Expo”: Ксмет оркестар, Петреска, Пупиноски, Брас Брадрс и Тропико ќе настапат вечерва

Редакција

(ВИДЕО) Директорот на фотографија за „Медена земја“, Фејми Даут снима документарец во Вухан, од каде се почна

Редакција