еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Тамара со порака за мајчинството

Пејачката Тамара Тодевска која го чека своето второ дете, повторно објави фотографии со разголен стомак во деветиот месец од бременоста.

„Од сите права на жените, да се биде мајка е најсилното. Сине едвај те чекаме!!!“, напиша Тамара на нејзиниот Инстаграм-профил.

Тамара ќе добие син, а Хана братче.

Фото: Инстаграм профил на Тамара Тодевска

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Тамара преубава трудница: Разголена во деветтиот месец

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Влезниците до 1.500 денари: Светскиот спектакл „Три писма из Сарајева“ на Горан Бреговиќ и во Скопје

Редакција

(Фото) Благица Павловска наполни 60 години, доби торта со нејзниот лик

Редакција

(Видео) По пет години „Ареа“ со нова песна: Ружица авторка на текстот „Зрак“

Редакција