еМагазин
Image default
Е-излог

(Галерија) Parfois ја преставува колекцијата Far&Beyond

Колекцијата “Far & Beyond”, инспирирана од егзотичната Африка, ветува етно-креативно лето. Колекцијата ја претставува жената со слободен дух, трагач по авантура, која овој пат води до стариот континент.

Парчиња за на плажа со урбан твист, фустани и торби со африкански принтови, изработени од природни материјали кои гарантираат удобност на високите температури.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Летни трендови на Women’secret (втор дел)

Редакција

(Галерија) Тајната есенска градина на Women’secret

Редакција

Timbеrland повикува: Brooklyn фото-натпревар

Редакција